Blog > Komentarze do wpisu

Perfumy-jak używać?

Nie trzeba być profesorem uniwersyteckim czy producentem kobiecych perfum, aby wiedzieć jak  powinno się ich używać. Wystarczy nałożyć nieco perfum na  nadgarstki i delikatnie wetrzeć je za uszami, prawda? Możliwe. Ale kiedy wydajesz swoje ciężko zarobione pieniądze na buteleczkę perfum Chanel, Calvin Klein, Versace,  czy innych znanych pachnideł, dobrze byłoby dowiedzieć się nieco więcej  o poprawnym  używaniu tych wspaniałych i jakże cennych produktów.

Istnieje wiele sposobów używania pachnideł. Jedne są bardziej skuteczne, inne mniej. Postaram się nieco przybliżyć Wam kobietki istotę każdego z nich. Pierwszym i zarazem najpopularniejszym sposobem  jest nakładanie perfum na nadgarstkach i za uszami. Skóra w tych miejscach jest ciepła dzięki krążącej pod powierzchnia krwi.  Pozwala to uwolnić wszystkie nuty zapachowe perfum w odpowiednim momencie. Technikę tą możemy również stosować w innych miejscach na ciele, zgięcia łokci i kolan, kark, skronie czy przestrzeń między piersiami.

Kolejnym znanym i lubianym sposobem użycia perfum jest nanoszenie ich na ubrania. Czy jest to dobry pomysł? Wiele osób powiedziałoby, że nie. Oczywiście poniekąd mieliby racje. Niektóre perfumy takie jak, Calvin Klein Electric (perfum koloru zielonego) mogą zostawiać ślady na jasnych ubraniach.  W każdym innym przypadku użycie perfum nie ma żadnych negatywnych skutków.

Styl amerykański. Jest to specyficzny sposób użycia pachnideł, stosuje się go przy perfumach o bardzo mocnym zapachu np. Bvlgari Omnia w celu osłabienia ich działania.  Należy w powietrzu rozpylić mgiełkę zapachu i następnie wejść w nią.
środa, 11 lutego 2009, maksymilian154

Polecane wpisy

  • Nawilżanie pochwy-potężny problem

    Nie masz żadnych wydzielin, bez względu na etap cyklu? W miejscu intymnym wciąż swędzi cię i piecze. Brak śluzu powoduje, że w trakcie stosunku odczuwasz ból. K

  • Kobiece problemy

    Najczęstszym problemem kobiet jest kłopot z orgazmem . Prawdziwy dramat polega jednak na tym, że zdecydowana większość przerażonych własnym „defektemR

  • Kolor w kobiecym salonie czyli wielkie malowanie.

    Salon to ważny element naszego mieszkania. Tu nie tylko przyjmujemy gości ale i sami spędzamy najwięcej czasu właśnie w salonie. Przymierzając się do wybierania

Komentarze
2014/09/04 12:33:52
Nie wiedziałam, że używanie perfumów może być takie skomplikowane :) A teraz rozpracowuję jak działa mgielka do ciala z Yves. Recenzje ma spoko :)